• Arçelik Servisi | Beko Servisi
    Samsun Bölge Servis | Arçelik Beko
  • Arçelik Kombi Servisi | Beko Kombi Servisi
    Kombi Bakım ve Tamir İşleri İle Kombinizin Partneri
  • Beko Klima Servisi | Arçelik Klima Servisi
    Klima Tamir Ve Bakım İşlerinde %100 GÜVEN

HEMEN ARAYIN

Arçelik Beko Marka Ürünlerinize TAMİR
Çözümleri Sunuyoruz!

0(542) 437 17 75

0(362) 437 17 75
veya dilerseniz bilgilerinizi bırakın

müsait oldugunuzda biz sizi arayalım.

Servis Talep Formu Gönder

< >
Uzman Teknik Personel
Uzman Teknik Personel
Uzman Teknik Personellerimiz ile Arçelik Beko marka kombi klima ve beyaz eşyalarınızın tüm bakım ve tamirlerini özenle yapmaktayız.
Kaliteli Hizmet Anlayışı
Kaliteli Hizmet Anlayışı
Özel Arçelik servisi ve Beko servisi olarak Samsunda hizmet verirken kaliteli hizmet anlayışını herzaman ön planda tutmayı başardk.
Garantili Yedek Parç
Garantili Yedek Parça
Arçelik Beko servisi olarak değişimini yaptığımız tüm parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz.
Akıllı Teknik Çözümler
Akıllı Teknik Çözümler
Profesyonel ekibimiz ile sizlerin kombi ,klima ve beyaz eşyalarınızı en doğru şekilde ve zamanında çözmek için her zaman yeniliğe açık olarak hizmet veriyoruz.
Online Servis Talebi
Online Servis Talebi
Samsun Arçelik servisi ya da Samsun Beko servisi için bizlere internetten online talep göndererek sizlere teknik ekibimizin dönmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Özel Samsun Arçelik Beko Servisi Servis Merkezimize Hoşgeldiniz.

Kaliteli işcilik ve parça garantili servis hizmetimizden faydalanmak için servis talebinde bulunabilirsiniz

Güvenilir & Hızlı Servis Anlayışı

    Özel Samsun Arçelik ve Beko servisimiz uzmanlığı ile profesyonel ekibi ile en hızlı   şekilde servis hizmeti sunmaktadır. Özel servisimiz sizlerin tüm marka arçelik ürünlerinin bakım , tamir ve onarımlarını yaparken garantili parça ve tecrübeli işcilik ile sizlerin  Arçelik Beko servis ihtiyaclarını karşılamaktadır.Arçelik ,Beko marka ürünlerinizin tamir yada bakım için istediğiniz hizmeti almak için servis telefonlarımızdan ulaşabilir yada arçelik servis tapel formumuzu doldurabilirsiniz.Samsundaki Tüm müşterilerimiz Arçelik servisi ve Beko Servisi   için tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanabilir.Yıldırım teknik servis olarak kurulduğumuz yıldan bu zamana kadar Samsunda arçelik ve beko marka tüm ürünlerin özel servisliğini başarıyla yaparken sektördeki yerimizi hızla yukarlara taşımanın gururu içerisindeyiz. Özel Arçelik servisi olarak para kazanma amacımızı hiçbir zaman hizmet anlayışımızın önünde tutmadık .Bu sebebten servis işini severek yapıyor ve biz hizmet ediyoruz.

    Özel Samsun Arçelik servisi,Samsun Beko servisi olarak sizlere arçelik marka buzdolabı,beko marka buzdolabı, arçelik marka çamaşır makinası,beko marka çamaşır makinesi, arçelik marka bulaşık makinası tamir , beko marka bulaşık makinesi tamir ,onarım ve bakımlarını yapıyoruz. Arçelik servis ve beko servis hizmetimizin bünyesinde değişimi olan tüm parçaları garantili olarak değiştiriyoruz. Garantili bitmiş ürünlerinizin teknik bakımları ve onarımları için özel  servisimiziarayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

    Özel Samsun Arçelik Beko servisi olarak aynı zamanda arçelik beko marka kombilerinizin bakım ve tamirlerini yapıyoruz. Arçelik kombi kartı, Arçelik kombi sülkilasyon motoru , Arçelik kombi esanjörü vb. parçaları garantili olarak değiştiriyoruz. Samsun Arçelik kombi servis hizmetlerimizde profesyonel teknisyenlerle çalışmaktayız. Özel Samsun Arçelik kombi servis hizmeti için çağrı merkezimi arayıp randevu talebinde buluabilirsiniz.

    Samsun Arçelik Servisi olarak Arçelik marka klimalarınızın da tamir , bakım ve onarımlarını garantili olarak yapıyoruz. Arçelik klima montaj ve demontaj işleriniz itina ile yapılır.Özel Arçelik klima servisi Samsun bölgesinde hizmet verirken sizlerin klimalarını güvence altına alıyoruz. Samsun Arçelik klima servisi ve Samsun Beko klima servis için çağrı merkezimiz arayıp servis talebinde bulunarak en kısa sürede uzman teknisyenlerimizin klimanızın sorunu için gelmesini sağlayabilirsiniz.

Özel Samsun Arçelik Beko Servis Telefonları:

samsun arçelik servisi ,samsun arçelik kombi servisi ,samsun arçelik klima servisi ,samsun arçelik beyaz eşya servisi ,arçelik servisleri samsun, samsun beko servisi ,samsun beko kombi servisi ,samsun beko klima servisi ,samsun beko beyaz eşya servisi ,beko servisleri samsun, arçelik kombi servisi ,arçelik klima servisi ,arçelik servis telefonları samsun,beko kombi servisi ,beko klima servisi ,beko servis telefonları samsun,

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda sizlerden gelen sık soru ve cevapları bulabilirsiniz.

1.     Özel Samsun Arçelik Beko Servisi saat kaça kadar açık ve hafta sonu hizmet veriyor musunuz?
-
Özel Arçelik Beko servisi olarak sabah 08:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

2.     Servisiniz garantilimi hizmet veriyor?
-
Beko Arçelik servisi olarak değişimi yaptığımız tüm parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

3.     Ürünümün tamir süresi ne kadar sürer atolyeye götürüyor musunuz?
-Ürününüzdeki arıza durumuna göre harekt edilmektedir. Mümkün olduğu kadar ürününüz bulunduğu yerde tamir edilmektedir. Bazı durumlar ve özel alan gerekli durumlarda atölyeye alınmaktadır.

  4.     Arçelik marka klima servis hizmeti veriyor musunuz?
         -Samsun arçelik klima servisi olarakta arçelik marka klimaların kart tamiri , onarımı klima montaj ve de montaj işlemlerini teknik ekibimiz itina ile          yapmaktadır.Arçelik klima servisi olarak Samsun ve ilçelerine hizmet veriyoruz.

 5.     Beko marka klima tamir veya montaj demontaj hizmeti veriyor musunuz?
         -Samsun beko klima servis hizmetimiz mevcuttur.Beko klimaların tamir ve onarımlarını yapmaktayız.Beko klimaların kurulum ve sökme işlemlerini          yapmaktayız. Beko klima servisi samsun olarak klima teknik elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

 6.     Arçelik veya Beko klima gaz dolumu yapıyor musunuz. Gaz ücretleri ne kadar?
         -Beko klima servisi olarak tüm model klimaların gazlarını tamamlamakta ve dolum yapmaktayız. Hizmet ücret ve fiyatlarımız için telefonlarımızdan          bizler ile iletişime geçebilirsiniz.Aynı şekilde arçelik klima servisi olarak arçelik klimaların tüm modellerinin gaz tamamlama ve gaz dolumlarını                yapmaktayız. Arçelik klima gaz fiyatları için teknik ekibimiz ile iletişim için bizi arayabilirsiniz.

Özel Arçelik Beko Servis Haberleri

Arçelik Servis Telefonları ve Beko Servisi

    Samsun Arçelik Beko servislerinin telefon numaralarına internet üzerinden servis merkezlerinden ulabilirsiniz. Arçelik servis hizmeti veren bir çok firmanın telefon numaralarına internetten çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Arçelik servislerine ulaşmak için internete şu ibareleri yazmanın yeterlidir.Samsun Arçelik servis telefonları, arçelik servis telefon numaraları samsun , samsun arçelik servislerinin telefonları,Samsun beko servis telefonları, beko servis telefon numaraları samsun , samsun beko servislerinin telefonları vb kelimeleri internete yazarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

    Beko marka buzdolabımın motorunu değiştirdiniz.Personeliniz ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar
Özkan , İlkadım

   Arçelik kombimin anakartını değiştirdiniz. 1 yıl garantli verdiniz. Umarız çok daha uzun süre sorun çıkarmaz. Ekibinize teşekkür ederim.Kolay gelsin.
Banu ,Atakum

    Klima bakım ve onarımını yapmıştınız. Özel servis ekibinize çok teşekkür ederim. Başarılar…

İzzet, Atakum


Bumerang - Yazarkafe

ADRES BİLGİLERİMİZ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS

Telefonlarımız:

SABİT: 0362 437 03 64
GSM  : 0534 440 81 85
Yeni Mahalle 3077 Sokak No : 17

Atakent Atakum/SAMSUN